O BLOGU

Cześć! :)

Z tej strony Mateusz albo jak kto woli MATT, bo pod takim nick-iem tutaj piszę. Kim jestem i skąd tutaj wziąłem się? Na co dzień jestem studentem, pozytywnym człowiekiem i od niedawna jak tutaj widać także blogerem, choć może to za dużo powiedziane. Zacząłem tak naprawdę pisać od czasu, kiedy do tego ktoś mnie zachęcił. Wcześniej nawet o tym nie myślałem i nawet nie wiedziałem od czego zacząć, ale teraz już wiem, że fajnie jest tworzyć takie miejsce, które nie tylko mi, ale także Wam – moim gościom sprawia przyjemność. Poza tym jestem zwykłym, szarym, nudnym i niczym nie wyróżniającym się człowiekiem. O czym blog? O tym co mi w duszy gra. Staram się we wpisach motywacyjnych zarażać dobrą pozytywną energią, dzielę się swoją kolejną pasją, czyli fotografią mobilną, ale także sięgam po inne tematy związane z blogosferą i nie tylko. Kategoria lifestyle’owa jest bardzo szeroka i pozwala mi na dużą różnorodność, nie ma miejsca na nudę. Blogi na samym początku były internetowymi pamiętnikami, dziś w dużej mierze mocno sprofesjonalizowały się i są czymś zupełnie innym niż kiedyś. Ja połączyłem u siebie przeszłość z teraźniejszością. W przemyśleniach trochę piszę o sobie zahaczając nieco o korzenie blogów, natomiast staram się w tych i innych notkach robić to jak najlepiej i nowocześnie. Na każdy temat spoglądam inaczej i staram się pisać nieschematycznie. Po prostu jestem Blomatt i bawię się blogiem. Zaglądaj regularnie i sprawdź sam, bo tutaj zawsze coś ciekawego pojawia się. Bez Was z pewnością nie będzie już to samo. :)

Odwiedź także moje social media, polub, zaobserwuj i bądź na bieżąco. —> Facebook Twitter Instagram Google+ oraz Shumee (blomatt). :)

2 przemyślenia na temat “O BLOGU”

  1. ~Magda pisze:

    Twoje zdjęcia na instagramie są fantastyczne! Długa droga jeszcze przede mną, żeby takie robić. Z przyjemnością będę zaglądać na bloga i pozostałe media. Super!

    1. MATT pisze:

      Dzięki Magda za bardzo miłe słowa! Foto mobile inspiracji na pewno u mnie nie zabraknie, więc zapraszam do regularnych odwiedzin. Piona! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>