#11 okiem smartfona: czerwiec

IMG_154438_495
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Koniec astronomicznej oraz kalendarzowej wiosny, początek wyczekiwanego przez wielu lata i wakacji. Często sprzyjająca, słoneczna pogoda i mnóstwo miejsc, które o tej porze wyjątkowo zachwycają swoim naturalnym pięknem. Natura, która jest pełna pozytywnych barw. Taki jest czerwiec, który tym razem postanowiłem uchwycić za pomocą aparatu smartfona, bo ten zawsze jest pod ręką. Fotografia mobilna, czyli zdjęcia wykonane wyłącznie telefonem coraz mniej odbiega od tej tradycyjnej i staje się coraz lepsza, doskonalsza. Potrafi świetnie uwiecznić ulotne chwile oraz przekazać klimat danego momentu. Niewielkie korekty w aplikacjach do edycji zdjęć sprawiają, że coraz częściej fotografie stają się niemal idealne i robią ogromne wrażenie. Zobaczcie jakie fotki wykonałem w tym miesiącu.

Tym razem okiem smartfona nieco inaczej niż dotychczas, ponieważ poniżej prezentuję tylko kilka fotografii, a reszta w filmie poniżej. Aby odtworzyć wideo należy kliknąć na obszar z napisem #okiemsmartfona pod zdjęciami lub w ten link. Koniecznie również napiszcie w komentarzu czy taka forma prezentacji Wam się podoba. :-)

10 przemyśleń na temat “#11 okiem smartfona: czerwiec”

 1. Te filmy powinny trafić na YouTuba, bo ślicznie prezentują się te zdjęcia. Oczywiście lubię też oglądać statyczne, bo wtedy mam więcej czasu na docenienie obrazu.

  1. MATT pisze:

   Fajnie, że podobają Ci się te zdjęcia. Co do YouTube’a, pomyślę nad tym. :)

 2. Jakie te zdjęcia są cudowne!

  1. MATT pisze:

   Dzięki! ;)

 3. Fajny pomysł, sam chciałem kiedyś prowadzić jakąś galerię ze zdjęciami robionymi telefonem. Rób dalej:)

  1. MATT pisze:

   Dzięki! Wpisów ze zdjęciami robionymi telefonem będzie na blogu więcej, bo to bardzo fajna dziedzina fotografii i można uzyskać całkiem dobre efekty. :-)

 4. Piękne zdjęcia! u mnie zdjęcia tylko z iPhone’a :)

  1. MATT pisze:

   Dzięki! IPhone’y dają radę i robią fenomenalne zdjęcia, więc Twoje zrobione telefonem zapewne są bardzo dobre. :)

 5. Piękne zdjęcia :). Niestety mój telefon robi okropne :(

  1. MATT pisze:

   Dzięki! Może Twój też takie potrafi? Spróbuj przetestować wszystkie możliwości aparatu Twojego telefonu, a może uda się uzyskać lepsze efekty. ;)

Komentowanie wyłączaone


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×