#10 Okiem Smartfona: niebo wieczorową porą

niebo
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Codzienność to nie tylko niekiedy fenomenalne wizualnie poranki, ale także wyjątkowe zachody słońca czy niebo wieczorową porą. Wieczorne spektakle kolorystyczne, które można obserwować dosłownie wszędzie, w każdym zakątku kraju. Choć za każdym razem są nieco inne, niemalże zawsze zachwycają swoimi barwami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele razy pokazywałem na Snapie i Instagramie ich piękno. Krótkie chwile, w które można byłoby wpatrywać się godzinami. Niezwykłe krajobrazy, niepowtarzalne widoki, których po prostu nie można byłoby nie uwiecznić okiem smartfona. Przy trybie automatycznym można uzyskać całkiem fajne efekty w zależności od modelu, ale przy ręcznych ustawieniach udaje się dopracować szczegóły i uzyskać jeszcze większe efekty wizualne na fotografiach. A wystarczy tylko popracować nad jasnością, kontrastem czy czasem naświetlania. 

Która fotka podoba Wam się najbardziej? Też lubicie czasami fotografować zachody słońca? Więcej zdjęć w filmie poniżej. Wystarczy kliknąć w napis „okiem smartfona” lub tutaj.

4 przemyślenia na temat “#10 Okiem Smartfona: niebo wieczorową porą”

 1. ~Kaja pisze:

  Zdjęcia robisz świetne, ciężko się domyślić, że to tylko smartfon ;)

  1. MATT pisze:

   Dzięki! Nie da się ukryć, że aparaty w smartfonach są coraz lepsze. :)

 2. ~refleksyjni pisze:

  Ostatnio zdałem sobie sprawę, że smartfon zdecydowanie lepiej dobierał mi balans bieli przy zachodzie słońca niż profesjonalne lustrzanki. Myślę, że niebawem zanotujemy bardzo duży rozwój w robieniu zdjęć telefonami.

  1. MATT pisze:

   Zdarza się i tak. Obecnie wychodzi coraz więcej modeli z coraz lepszymi aparatami. Przy dobrych ustawieniach można naprawdę wykonać fantastyczną fotografię. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×