Najlepszych Świąt! :)

christmas-1439044_640
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Co roku w tym samym czasie te same Święta, a jednak za każdym razem inne. Choinka podobna, jak nie ta sama, a jednak za każdym razem inna. Od pewnego czasu wyczekiwane, a wszystko dlatego, że właśnie z nimi wiąże się pewien wyjątkowy klimat. Ostatnie dni – przygotowania, zastanawianie się czy będzie w danym roku biało i ten dzień, który wypada właśnie dzisiaj, czyli Wigilia Bożego Narodzenia. Dzień, który wieńczy czas oczekiwania i podczas kolacji rozpoczyna bardzo niezwykły czas. Od rana pośpiech, by ze wszystkim zdążyć na czas, by później złożyć sobie życzenia i zasiąść wspólnie z rodziną do wspólnego posiłku. W tle piękna choinka i kolędy. Następnie pasterka i świętowanie. Wszystkie te elementy tworzą niesamowity klimat, który jest niepowtarzalny w żaden inny dzień w roku. Niby wieczór i noc ta sama jak każda inna, a jednak nie. Ta noc jest jedyna w roku – wyjątkowa. Ma coś w sobie, co nawet trudno nazwać. Kolejne dni, czyli już Boże Narodzenie również przepełnione spotkaniami z bliskimi oraz przyjaciółmi, życzliwością i wyjątkową atmosferą. 

Choć przywiązujemy w tym czasie bardzo dużą uwagę do różnych przedmiotów – dekoracji. Pięknie przystrojona choinka, stroiki, świecidełka. Obdarowywanie się wzajemnie prezentami itd. To wszystko jest ważne, ale atmosferę i wyjątkowy klimat tworzą ludzie nas otaczający i to jest najważniejsze. Bez nich nie byłoby to samo, dlatego warto fajnie spędzić te Święta, by rzeczywiście były wyjątkowe. Odłożyć na bok internet, telefon i być choć trochę offline. Da się? DA!

Życzę Wam przede wszystkim białych (niemożliwe? u mnie w momencie pisania tego wpisu padał śnieg!), pozytywnych – bo warto mieć takie podejście nie tylko od święta, ale każdego dnia, rodzinnych – bo takie święta są najlepsze, spokojnych – bo wtedy można świętować bez stresów, radosnych – wszak to czas radości, dlatego niech uśmiech Ci nie schodzi z twarzy. Wesołych Świąt! :)

Niech to będą najlepsze Święta! :-)

Blomatt.
4 przemyślenia na temat “Najlepszych Świąt! :)”

 1. ~Mikrożycie pisze:

  Wszystkiego najlepszego – uśmiechu na twarzy, pasji, radości z blogowania i fotografowania oraz spełnienia Twoich najskrytszych marzeń! :)

  1. MATT pisze:

   Dziękuję za życzenia i wzajemnie! :) Świetnie blogujesz, dlatego oby przez cały kolejny rok u Ciebie blog obfitował w świetne wpisy, a Tobie nadal przynosił całą masę satysfakcji. Pozdrawiam! :)

 2. ~Ola pisze:

  Ja Tobie życzę Szczęśliwego Nowego Roku, dużo marzeń, które mam nadzieję, że urzeczywistnisz! :)

  1. MATT pisze:

   Będę robił wszystko, by wszystkie marzenia również te blogowe urzeczywistnić. Dzięki wielkie za wspaniałe życzę i Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym 2017 Roku! :)

Komentowanie wyłączaone


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×