#5 okiem smartfona: malowanie światłem

wieczór
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Wieczór, czas kiedy zaczyna ściemniać się, na niebie wyłaniać gwiazdy i księżyc. Zapalają się lampy uliczne, pojawia się dużo sztucznego światła. Po zmroku idealny moment, by wypróbować po raz pierwszy funkcję malowania światłem w moim Huawei P8, który w swoich specyfikacjach ją posiada, a polega to nam tym, że aparat rejestruje ruch/tory światła. Nie tylko na zewnątrz nocą są świetne warunki, bo oczywiście w ciemnym pomieszczeniu również można pobawić się próbując namalować świetlne graffiti. Na początku dość nieporadnie wykonane zdjęcia, ale mimo to efekty zdumiewające. Mają swój niepowtarzalny klimat. Do wyboru są cztery możliwości: światła samochodów, świetlne graffiti, jedwabista woda oraz tory gwiazd. Każda z nich doskonale oddaje charakter elementów, do których jest przeznaczona. Nie wiem jak w innych modelach smartfonów jeśli chodzi o tę funkcję, ale z tego co wiem jest aplikacja do pobrania z Google Play o nazwie „Efekty fotograficzne”, która ją posiada. A teraz zapraszam na bardzo krótką podróż okiem mojego smartfona. Wiem, że jeszcze do niej powrócę, by sprawdzić pozostałe możliwości, wykonać o niebo lepsze i bardziej kreatywne fotki. :)

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane smartfonem Huawei P8, ikona wpisu Sony Xperia E3.
Więcej fotek na moim Instagramie (koniecznie zaobserwuj) oraz Facebooku. :)
___________________________________________________
Podoba Ci się ten wpis? Jeśli tak, kliknij koniecznie ikonę „lubię to!” poniżej i udostępnij ten post znajomym. Dzięki! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×