#2 OKIEM SMARTFONA: WINTER

zima
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Ostatnio chciałem zainstalować nowe aplikacje na telefon i okazało się, że pamięć urządzenia jest całkowicie zapełniona. Musiałem więc zgrać całą masę zdjęć, którą robiłem w ostatnim czasie, a to dobry powód by choć na chwilę przenieść się do zupełnie odmiennego klimatu niż dziś, który upłynął pod znakiem deszczu i bardzo ponurej wręcz późno jesiennej pogody.

Zima od jakiegoś czasu całkowicie odpuściła, a niektóre dni wręcz bliższe są wiośnie. Stała się niezwykłym wspomnieniem, bo przecież wtedy świat wokół przybiera zupełnie nowe barwy. Niby te same miejsca, ale jakby inne, w zupełnie odmiennych szatach. Znowu zaczyna zachwycać, a nie być elementem nudnej rzeczywistości. Wszystko za oknem zmienia na barwy jasne, wszędzie jest biało. Stopy zanurzają się w białym puchu, jest bardzo zimno, a gałęzie drzew i krzewów mają inne kolory. Z nieba lecą niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju, o niepowtarzalnym wzorze płatki śniegu. Kałuże pokrywa tafla lodu, odbijająca niczym lustro piękno nieba i każdej osoby, która na nią spojrzy. Tworzą się zaspy śniegu, uwydatniają na śnieżnobiałym tle elementy, które wcześniej nie były zauważalne. Na szybach pojawiają się mroźne arcydzieła.

Można zatopić swój wzrok w pięknie zwykłych, ale o tej porze niezwykłych miejsc i wyjątkowych krajobrazów natury, która pokazuje swoje nowe oblicze. Zapraszam na kolejną krótką, zimową podróż, okiem mojego smartfona. ;)

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane smartfonem Sony Xperia E3.
________________________________________________
Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, daj koniecznie kciuka w górę w postaci kliknięcia „lubię to!” poniżej oraz udostępnienia wpisu.  ;)
Polub moją stronę na Facebooku oraz obserwuj na TwitterzeGoogle+ lub Instagramie.

4 przemyślenia na temat “#2 OKIEM SMARTFONA: WINTER”

 1. ~Radek pisze:

  A czym robiłeś zdjęcia, jakim smarthonem ?

  1. MATT pisze:

   Sony Xperia E3

 2. ~Kobiecemysli pisze:

  Jestem zachwycona 1 i 3 zdjęciem od dołu! cudne!

  pozdrawiam ciepło

  1. MATT pisze:

   Dzięki! :) Miłego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×